Sefaköy Sunny Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Sunny servisi

Sefaköy Sunny süpürge servisi
Sefaköy Sunny servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Sunny servisi,
Sefaköy Sunny Servisi, Sunny rondo servisi, Sunny blender servisi, Sunny Süpürge servisi, Sunny mutfak robotu servisi, Sunny Şofben servisi, Sunny klima servisi, Sunny çay makinesi servisi ve Sunny Sefaköy servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Sunny Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Sunny rondo dişlisi bozuldu yada Sunny süpürge filtresi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Sunny Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Sunny Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Sunny Süpürge bakımı, Sunny Robot kullanımı, Sunny Ütü Kireç temizliği, Sunny Blender Arıza tespit yöntemleri ve Sunny ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sunny Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön