Fantom süpürge Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Fantom servisi

Fantom Süpürge Servisi
Fantom servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Fantom servisi,
Fantom Servisi, Fantom sanayi tipi süpürge Servisi, Fantom rondo servisi, Fantom blender servisi, Fantom tost makinesi servisi, Fantom mutfak robotu servisi, Fantom süpürge servisi, Fantom saç kurutma makinesi servisi, Fantom kıyma makinesi servisi, Fantom çay makinesi servisi ve Fantom su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Fantom Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Fantom Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Fantom Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Fantom Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.Sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön