Sefaköy Rubenis Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Rubenis servisi

Sefaköy Rubenis vantilatör Servisi
Sefaköy Rubenis servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve 1 yıl garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Rubenis servisi,
Sefaköy Rubenis Servisi, Rubenis Vantilatör Servisi, Rubenis Buharlı vantilatör servisi, Rubenis Klima servisi, Rubenis teknik servisi, Rubenis elektrikli ev aletleri servisi, Rubenis hava temizleyici servisi, Rubenis Karbon ısıtıcı servisi, Rubenis sanayi tipi vantilatör servisi, Rubenis Sefaköy servisi, Rubenis ısıtma ürünleri servisi ve Rubenis servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Rubenis Vantilatör motoru yandı, Rubenis Karbon ısıtıcı bozuldu yada Rubenis Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Rubenis Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Rubenis Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Rubenis Vantilatör bakımı, Rubenis Portatif klima kullanımı, Rubenis Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Rubenis Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön