Sefaköy Auer Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Auer servisi

Sefaköy Auer Soba Servisi
Sefaköy Auer servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Auer servisi,
Sefaköy Auer Servisi, Auer soba Servisi, Auer kombi servisi, Auer doğalgaz sobası servisi, Auer Klima servisi, Auer Şofben servisi, Auer elektrikli soba servisi, Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Auer ocak servisi, Auer Fırın servisi ve Auer kombi bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Doğalgaz sobası yanmıyor, Soba sensörü bozuldu yada kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Auer Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Auer Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Fırın kullanımı, Doğalgaz sobası temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Auer ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön