Sefaköy Aeg Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Aeg servisi

Sefaköy Aeg teknik servisi
Sefaköy Aeg servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Aeg servisi
Sefaköy Aeg Servisi, Aeg süpürge servisi, AEG çamaşır makinesi servisi, Aeg çamaşır kurutma makinesi servisi, Aeg Buzdolabı servisi, Aeg Klima bakım servisi, Aeg elektrikli aletler servisi, Aeg fırın servisi, Aeg setüstü ocak servisi, Aeg çay makinesi servisi ve Aeg Kombi servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Aeg Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Buzdolabı motoru bozuldu yada Sefaköy aeg servisi nerede bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Aeg Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Aeg Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Klima bakımı, Bulaşık makinası makinası kullanımı, Çamaşır makinesi Kireç temizliği, kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve fırın arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön