Sefaköy Luxell Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Luxell servisi

Sefaköy Luxell Servis
Sefaköy Luxell servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Luxell servisi,
Sefaköy Luxell Servisi, Luxell Soba servisi, Luxell Ankastre servisi, Luxell Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Luxell ocak servisi, Luxell Fırın servisi ve Luxell Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Luxell Fırın yanmıyor, Luxell ocak bozuldu yada Luxell Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Luxell servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Luxell Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Luxell ocak bakımı, Luxell Fırın kullanımı, Luxell ocak temizliği, Luxell Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Luxell ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Luxell Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön