Sefaköy Ariete Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Ariete servisi

Sefaköy Ariete Ütü Servisi
Sefaköy Ariete servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Ariete servisi
Sefaköy Ariete servisi, Ariete Ütü Servisi, Ariete Buharlı temizleyici servisi, Ariete Mikrodalga fırın servisi, Ariete tost makinesi servisi, Ariete mutfak robotu servisi, Ariete Süpürge servisi, Ariete temizlik makinesi servisi, Ariete Kazanlı ütü servisi, Ariete çay makinesi servisi ve Ariete su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Ariete servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Ariete Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Buharlı temizleyici kullanımı, Ariete ürünleri Kireç temizliği, Ariete ürün Arıza tespit yöntemleri ve ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservis.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön