Sefaköy Arçelik Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Arçelik servisi

Sefaköy Arçelik Süpürge Servisi
Sefaköy Arçelik servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Arçelik servisi
Sefaköy Arçelik servisi, Arçelik Ütü Servisi, Arçelik rondo servisi, Arçelik blender servisi, Arçelik tost makinesi servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik çamaşır kurutma makinesi servisi, Arçelik mutfak robotu servisi, Arçelik Fritöz servisi, Arçelik saç kurutma makinesi servisi, Arçelik kıyma makinesi servisi, Arçelik fırın servisi, Arçelik setüstü ocak servisi, Arçelik çay makinesi servisi ve Arçelik su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Arçelik servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Arçelik Servisi, faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Kahve makinası kullanımı, Çamaşır makinesi Kireç temizliği, kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön