Sefaköy Airking Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Airking servisi

Sefaköy Airking vantilatör Servisi
Sefaköy Airking servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Airking Servisi
Sefaköy Airking Servisi, Airking Vantilatör Servisi, Airking Buharlı vantilatör servisi, Airking Klima servisi, Airking teknik servisi, Airking elektrikli ev aletleri servisi, Airking hava temizleyici servisi, Airking Karbon Isıtıcı Servisi, Airking sanayi tipi vantilatör servisi, Airking Sefaköy servisi, Airking ısıtma ürünleri servisi ve Airking soğutma ürünleri servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Karbon ısıtıcı bozuldu yada Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Airking Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Airking Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Vantilatör bakımı, Portatif klima kullanımı, Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön