Sefaköy Baxi Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Baxi servisi

Baxi Kombi Sefaköy Servisi
Sefaköy Baxi servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Baxi servisi,
Sefaköy Baxi Servisi, Baxi Kombi Servisi, Baxi doğalgaz sobası servisi, Baxi Klima servisi, Baxi Şofben servisi, Baxi elektrikli soba servisi, Baxi tamir servisi, Baxi doğalgaz dönüşümü servisi, Baxi ocak servisi, Baxi Fırın servisi ve Baxi kombi bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Baxi Doğalgaz sobası yanmıyor, Baxi Kombi sensörü bozuldu yada Baxi kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Baxi servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Baxi Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Baxi Kombi bakımı, Baxi Kombi kullanımı, Baxi Klima temizliği, Baxi Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Baxi ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Baxi Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön