Sefaköy Aura Servisi - 0212 541 76 57 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 541 76 57

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Aura servisi

Sefaköy Aura klima Servisi
Sefaköy Aura servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Aura servisi,
Sefaköy Aura Servisi, Aura soba Servisi, Aura şofben servisi, Aura Sefaköy servisi, Aura Klima servisi, Aura çay makinesi servisi, Aura süpürge servisi, Aura kombi bakım servisi, Aura kombi temizleme servisi, Aura ev aletleri Sefaköy servisi, Aura servisi ve Aura temizlik robotu bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Aura Klima soğutmuyor, Aura süpürge bozuldu yada Aura cleanmax temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Aura Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Aura Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge ve temizlik robotu bakımı, klima temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, cleanmax süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Aura ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 541 76 57
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön