Sefaköy Alpha Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Alpha servisi

Küçükçekmece Alpha kombi Servisi
Küçükçekmece Alpha servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Alpha servisi
Küçükçekmece Alpha servisi, Alpha soba Servisi, Alpha kombi servisi, Alpha doğalgaz sobası servisi, Alpha Klima servisi, Alpha Şofben servisi, Alpha elektrikli soba servisi, Alpha soba bakım servisi, Alpha petek temizleme servisi, Alpha Küçükçekmece servisi, Alpha kombi temizleme servisi ve Alpha kombi bakım servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Kombi yanmıyor, Kombi sensörü bozuldu yada kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Alpha servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Alpha Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Alpha Kombi bakımı, Alpha kombi kullanımı, Alpha kombi temizliği, Alpha Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Alpha ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön