Sefaköy Moulinex Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Moulinex servisi

Sefaköy Moulinex Ütü Servisi
Sefaköy Moulinex servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Moulinex servisi,
Sefaköy Moulinex Servisi, Moulinex Ütü Servisi, Moulinex rondo servisi, Moulinex blender servisi, Moulinex tost makinesi servisi, Moulinex mutfak robotu servisi, Moulinex Fritöz servisi, Moulinex saç kurutma makinesi servisi, Moulinex kıyma makinesi servisi, Moulinex çay makinesi servisi ve Moulinex su ısıtıcısı servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Moulinex Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Moulinex Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Moulinex Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Moulinex Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Moulinex ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön