Tefal Ütü Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Tefal Ütü Servisi

Sefaköy Tefal Ütü Servisi
Tefal ütü servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Tefal Ütü servisi,
Tefal Servisi, Tefal Ütü Servisi, Tefal rondo servisi, Tefal blender servisi, Tefal tost makinesi servisi, Tefal mutfak robotu servisi, Tefal Fritöz servisi, Tefal saç kurutma makinesi servisi, Tefal kıyma makinesi servisi, Tefal çay makinesi servisi ve Tefal su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Fritözün motoru yandı, blender dişlisi bozuldu yada tefal ütü parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Tefal kazanlı ütü Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Tefal Ütü Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Tefal Ütü Servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön