Cvs Yetkili Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Cvs Yetkili Servisi

Cvs Soba Servisi
Cvs yetkili servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Cvs yetkili servisi,
Cvs Yetkili Servisi, Cvs Ütü Servisi, Cvs rondo servisi, Cvs Fön Makinesi servisi, Cvs blender servisi, Cvs tost makinesi servisi, Cvs mutfak robotu servisi, Cvs Fritöz servisi, Cvs saç kurutma makinesi servisi, Cvs Saç Düzleştirici servisi, Cvs Saç Maşası servisi, Cvs çay makinesi servisi ve Cvs el blenderi servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Cvs Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Cvs rondo dişlisi bozuldu yada Cvs mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy yetkili Cvs servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Cvs Yetkili Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön