Sefaköy Alf Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Alf servisi

Sefaköy Alf Soba Servisi
Sefaköy Alf servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Alf servisi
Sefaköy Alf Servisi, Alf soba Servisi, Alf kombi servisi, Alf buharlı temizleyici servisi, Alf Klima servisi, Alf Şofben servisi, Alf elektrikli soba servisi, Alf portatif klima servisi, Alf yağlı radyatör servisi, Alf buharlı vantilatör servisi, Alf Süpürge servisi ve Alf hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Alf soba yanmıyor, Vantilatör bozuldu yada Alf ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Alf Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Alf Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Soba bakımı, Vantilatör kullanımı, Alf süpürge temizliği, Alf ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Alf ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservis.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön