Sefaköy Ariston Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Ariston servisi

Sefaköy Ariston teknik Servisi
Sefaköy Ariston servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Ariston servisi,
Sefaköy Ariston Servisi, Ariston Ütü Servisi, Ariston süpürge servisi, Ariston blender servisi, Ariston tost makinesi servisi, Ariston çamaşır makinesi servisi, Ariston çamaşır kurutma makinesi servisi, Ariston mutfak robotu servisi, Ariston Buzdolabı servisi, Ariston Klima bakım servisi, Ariston kıyma makinesi servisi, Ariston fırın servisi, Ariston setüstü ocak servisi, Ariston çay makinesi servisi ve Ariston Kombi servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Ariston servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Ariston Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Klima bakımı, Bulaşık makinası makinası kullanımı, Çamaşır makinesi Kireç temizliği, kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön