Sefaköy DemirDöküm Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy DemirDöküm servisi

DemirDöküm Sefaköy Servisi
Sefaköy DemirDöküm servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy DemirDöküm servisi
Sefaköy DemirDöküm servisi, Demir Döküm soba Servisi, DemirDöküm kombi servisi, DemirDöküm doğalgaz sobası servisi, DemirDöküm Klima servisi, DemirDöküm Şofben servisi, DemirDöküm elektrikli soba servisi, Buzdolabı servisi, doğalgaz dönüşümü servisi, ocak servisi, Fırın servisi ve kombi bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Demir Döküm Doğalgaz sobası yanmıyor, DemirDöküm Soba sensörü bozuldu yada Demir Döküm kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy DemirDöküm servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy DemirDöküm Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan DemirDöküm Kombi bakımı, Fırın kullanımı, DemirDöküm Doğalgaz sobası temizliği, Demir Döküm Kombi Arıza tespit yöntemleri ve DemirDöküm ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. DemirDöküm Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön