Sefaköy Kombi Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Sefaköy Kombi Servisi

Sefaköy Kombi Temizliği ve Bakım Servisi
Sefaköy Kombi Servisi,
Sefaköy Kombi Servisi, Kombi Bakım Servisi, Kombi Parçası, ve Kombi Bakım Servisi Teknik Hizmetleri vermektedir.
Doğalgaz ve lpg ile çalışan Kombi yılın belirli zamanlarında periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır, bacalı Kombi yapılan en büyük hata!  baca ve baca sensörünün kontrolleri yapılmadan kullanımı yada iptal edilmesidir, kışın lodoslu hava şartlarında sağlam bir Kombinin sönmesi normaldir, brülörde yanan yanıcı gaz Bacadan Atılamadığından Sensör ile Algılanarak Gazı kesmektedir, Lodos sonrası Kombi yanıp sönüyorsa Baca sensörü arızalı yada bacada teknik bir arıza mevcuttur hemen Kombi Servisini Arayınız.
Sefaköy Kombi Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Kombi Çalışmıyor, Kombi ısıtmıyor, Kombi Ozon Temizliği, Kombi Ateşleme arızası, Kombi Baca Sensörü Arızası, Kombi bakımı, Kombi Buji ve Gaz Vanası değişim işlemleriniz için telefon ve Sefaköy kombi Servisi Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Kombi Servisi - Sefaköy Hermetik Kombi Servisi - Sefaköy Bacalı Kombi Servisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 41 64
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Whatsapp sesli arama yapmayınız sedece mesai saatlerinde mesaj gönderebilirsiniz

Sefaköy Servisi ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her neolursa olsun Kombi için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Sefaköy Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz markalar

Sefaköy Arçelik Kombi Servisi _ Sefaköy Alarko Kombi Servisi _ Sefaköy Termikel Kombi Servisi _ Sefaköy Fujiyama Kombi Servisi _ Sefaköy Bosch Kombi Servisi _ Sefaköy Fountain Kombi Servisi _ Sefaköy Hoşseven Kombi Servisi _ Sefaköy Baymak Kombi Servisi _ Sefaköy Eca Kombi Servisi _ Sefaköy Buderus Kombi Servisi _ Sefaköy DemirDöküm Kombi Servisi _ Sefaköy Airfel Kombi Servisi _ Sefaköy Auer Kombi Servisi _ Sefaköy Vaillant Kombi Servisi _ Sefaköy Delonghi Kombi Servisi _ Sefaköy Daikin Kombi Servisi _ Sefaköy Fellini Kombi Servisi _ Sefaköy Süsler Kombi Servisi _ Sefaköy Mira Kombi Servisi _ Sefaköy Termodinamik Kombi Servisi _ Sefaköy Luna Kombi Servisi _ Sefaköy Ferroli Kombi Servisi _ Sefaköy Baykan Kombi Servisi _ Sefaköy Simfer Kombi Servisi _ Sefaköy Hermetik Kombi Servisi _ Sefaköy Kombi Tamircisi _ Sefaköy Kombi Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Sefaköy Kombi Tamir Servisi
Sefaköy Kombi servisi,
Sefaköy Kombi Servisi, Kat Kaloriferi servisi, Petek Temizleme Servisi, Kombi Bakım Servisi ve tamir servisi hizmetleri sunmaktadır.
Doğalgaz, lpg ve su ile çalışan cihazlarda bakım ve yıllık kontrol çok önem taşımaktadır, örneğin: petek bakımı yapılmamış kombi tesisatınızdaki pas, kireç ve plastik malzemelerin aşınması ile oluşan katran sıcak suyun petekler ile iç ortama ısısının dağıtılmasına engel olacak az ısı, fazladan doğalgaz faturası ve hasarlara neden olacaktır, ayrıca bakımı yapılmamış kombi, suyun ısınmasını sağlayan doğalgaz ile yanma gerçekleşen alev odasındaki eşanjör üzerindeki kurum, kireçlenme metal yorgunluna uğratacak yüksek masraflı hasarlar ve hayati tehlikelere sebep olacaktır.
Kombilerde Bakım çok önem taşımaktadır Pratik bilgiler ile bakım süresini ve kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz fakat en geç 1 sene sonunda bakımı yaptırmanız gerekir teknik servisimize danışarak bilgi alınız.

Sefaköy Kombi Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Kombi kullanımı, Kombi temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Kombi arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön