Sefaköy Rowenta Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Rowenta servisi

Sefaköy Rowenta Süpürge Servisi
Sefaköy Rowenta servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Rowenta servisi,
Sefaköy Rowenta Servisi, Rowenta süpürge servisi, Rowenta rondo servisi, Rowenta blender servisi, Rowenta tost makinesi servisi, Rowenta Saç Düzleştirici servisi, Rowenta Ütü servisi, Rowenta saç kurutma makinesi servisi, Rowenta Epilatör servisi, Rowenta Şarjlı Süpürge servisi ve Rowenta su ısıtıcısı servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Rowenta Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Rowenta Saç düzleştirici bozuldu yada En yakın Sefaköy Rowenta Servisi nereden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Rowenta Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Rowenta Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön