Sefaköy Soba Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Sefaköy Soba Servisi

Küçükçekmece Soba Tamircisi
Sefaköy Soba Servisi,
Sefaköy Soba Servisi, Elektrikli Soba Servisi, Ufo Soba Servisi, Sanayi Sobası Servisi, Soba Bakım Servisi, Carbon Soba Parçası, ve Elektrik Sobası Tamir Servisi Teknik Hizmetleri vermektedir.
Sobalar yılın belirli zamanlarında periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır, Sobalarda yapılan en büyük hata!  Elektrik Tesisatı kontrolleri yapılmadan yada Seyyar kablo ile kullanımıdır , kışın hava şartlarında sağlam bir sobanın Konforu ve hızlı ısıtması amaçlanır, Kontrolleri ve bakımı yapılmamış bir soba elektrik çarpması, ayrıca yangınlara sebep olur. Sobanın ısıtma anında yanık kokusu yayıyorsa teknik bir arıza mevcuttur hemen Sefaköy Soba Servisini Arayınız.
Sefaköy Soba Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Soba Çalışmıyor, Soba ısıtmıyor, Soba Temizliği, Soba Rezistans arızası, Soba Termostat Arızası, Soba bakımı, Soba Camı ve Soba kablosu değişim işlemleriniz için telefon ve Küçükçekmece Servis Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Sefaköy Soba Servisi - Sefaköy Ufo Soba Servisi - Sefaköy Kumtel Soba Servisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 41 64
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Whatsapp sesli arama yapmayınız sedece mesai saatlerinde mesaj gönderebilirsiniz


Sefaköy Soba Servisi ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her ne olursa olsun Sobalar için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Sefaköy Soba Servisi Hizmeti verdiğimiz markalar

Sefaköy Arçelik Soba Servisi _ Sefaköy Ufo Soba Servisi _ Sefaköy Alf Soba Servisi _ Alarko Soba Servisi _ Termikel Soba Servisi _ Fujiyama Soba Servisi _ Bosch Soba Servisi _ Fountain Soba Servisi _ Hoşseven Soba Servisi _ Baymak Soba Servisi _ Eca Soba Servisi _ As Royal Soba Servisi _ DemirDöküm Soba Servisi _ Sun Fire Soba Servisi _ Auer Soba Servisi _ Raks Soba Servisi _ Delonghi Soba Servisi _ Yuvam Soba Servisi _ Fellini Soba Servisi _ Luxell Soba Servisi _ Mira Soba Servisi _ Simtaş Soba Servisi _ Aldem Soba Servisi _ Ferroli Soba Servisi _ Kumtel Soba Servisi _ Simfer Soba Servisi _ Sefaköy Elektrikli Soba Servisi _ Sefaköy Soba Tamircisi _ Sefaköy Soba Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Sefaköy Ufo Soba Tamir Servisi
Sefaköy Soba Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Soba bakımı, Soba kullanımı, Soba temizliği, Soba Arıza tespit yöntemleri ve Soba arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy soba servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön