Sefaköy As Royal Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy As Royal servisi

Sefaköy As Royal Soba Servisi
Sefaköy As Royal servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy As Royal servisi
Sefaköy As Royal Servisi, As Royal soba Servisi, As Royal kombi servisi, As Royal doğalgaz sobası servisi, As Royal Klima servisi, As Royal Şofben servisi, As Royal elektrikli soba servisi, As Royal soba bakım servisi, As Royal doğalgaz dönüşümü servisi, As Royal Sefaköy servisi, as royal servisi ve As Royal kombi bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Doğalgaz sobası yanmıyor, Soba sensörü bozuldu yada kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy As Royal servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy As Royal Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Doğalgazlı Soba kullanımı, Doğalgaz sobası temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve As Royal ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön