Sefaköy Raks Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Raks servisi

Sefaköy Raks vantilatör Servisi
Sefaköy Raks servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Raks servisi,
Sefaköy Raks Servisi, Raks soba Servisi, Raks servisi, Raks karbon soba servisi, Raks Klima servisi, Raks İnfared soba servisi, Raks elektrikli soba servisi, Raks portatif klima servisi, Raks yağlı radyatör servisi, Raks buharlı vantilatör servisi, Sefaköy Raks servis ve Raks hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Raks soba yanmıyor, Raks Vantilatör bozuldu yada Raks ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Raks Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Raks Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Raks Soba bakımı, Raks Vantilatör kullanımı, Raks soba temizliği, Raks ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Raks ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön