Sefaköy Samsung Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Samsung servisi

Sefaköy Samsung beyaz eşya Servisi
Sefaköy Samsung servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Samsung servisi,
Sefaköy Samsung Servisi, Samsung Süpürge servisi, Samsung Bulaşık Makinesi servisi, Samsung Çamaşır Makinesi servisi, Samsung Çamaşır Kurutma makinesi servisi, Samsung Buzdolabı servisi, Samsung Klima bakım servisi, Samsung Fırın servisi, Samsung Ankastre servisi, Samsung çay makinesi servisi ve Samsung şarjlı süpürge servisi, Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Samsung Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, Samsung buzdolabı bozuldu yada en yakın Samsung Servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Samsung Servisi bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Samsung Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Samsung Klima bakımı, Samsung Bulaşık makinası makinası kullanımı, Samsung Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Samsung kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Samsung arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön