Sefaköy Buderus Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Buderus servisi

Buderus Kombi Sefaköy Servisi
Sefaköy Buderus servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Buderus Servisi,
Sefaköy Buderus servisi, Soba servisi, Buderus Kombi Servisi, Buderus doğalgaz sobası servisi, Buderus Klima servisi, Buderus Şofben servisi, Buderus elektrikli soba servisi, Buderus Buzdolabı servisi, Buderus doğalgaz dönüşümü servisi, Buderus ocak servisi, Buderus Fırın servisi ve Buderus kombi bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Buderus Doğalgaz sobası yanmıyor, Buderus Soba sensörü bozuldu yada Buderus kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Buderus servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Buderus Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Buderus Kombi bakımı, Fırın kullanımı, Buderus Doğalgaz sobası temizliği, Buderus Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Buderus ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Buderus Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön