Sefaköy Indesit Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Indesit servisi

Sefaköy İndesit beyaz eşya Servisi
Sefaköy Indesit servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Indesit servisi,
Sefaköy Indesit Servisi, Indesit Süpürge Servisi, Indesit çamaşır makinesi servisi, Indesit çamaşır kurutma makinesi servisi, Indesit Buzdolabı servisi, Indesit Klima bakım servisi, indesit fırın servisi, Indesit setüstü ocak servisi, indesit Bulaşık makinesi servisi ve Indesit Kombi servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
indesit Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Indesit Bulaşık makinesi bozuldu yada enyakın Indesit servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Indesit Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Indesit Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Indesit Klima bakımı, Indesit Bulaşık makinası makinası kullanımı, İndesit Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Indesit kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve İndesit arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön